Titulinis puslapis
Prisijungti Prekių krepšelis Svetainės struktūra Rašykite mums

E-parduotuvė

Titulinis puslapis  »  E-parduotuvė  »  Prekių užsakymo procedūra

Prekių užsakymo procedūra

Spausdinti » Spausdinti

Prekių užsakymo procedūra elektroninėje parduotuvėje

Visa informacija internetinėje parduotuvėje, įskaitant prekių kainas, yra informacinio pobūdžio ir negali būti laikoma oferta, kaip tai reglamentuoja LR Civilinis kodeksas. Pardavėjo įsipareigojimu yra pateikta sąskaita išankstiniam apmokėjimui.

1. Pasirinkite Jus dominančias prekes meniu iš dešinės E-PARDUOTUVĖ ir perkelkite juos į krepšelį.
2. Norėdami peržiūrėti pasirinktas prekes, tai galite padaryti iš dešinės paspaudę ant simbolio PREKIŲ KREPŠELIS. Priklausomai nuo užsakymo specifikos, prekės gali nežymiai keistis nuo pateiktų nuotakų.
3. Prekių aprašymas, techninės savybės yra nurodytos atsižvelgiant į gamintojų aprašymus. Bendrovė FUGGER neatsako už prekių neatitikimą aprašymui, jei tokia informacija paremta prekių gamintojo aprašymu.
4. Užpildykite laukus, reikalingus sąskaitai išankstiniam apmokėjimui sudaryti ir nurodykite savo kontaktinius duomenis. Būtinai užpildykite visus privalomus laukus, kitaip mes negalėsime realizuoti Jūsų užsakymo.
5. Per dvi darbo dienas į Jūsų nurodytą el.pašto adresą bus išsiųsta sąskaita išankstiniam apmokėjimui.
6. Jei pasirinktos prekės yra sandėlyje, jos bus pateiktos išsiuntimui per dvi darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Priešingu atveju mes būtinai susisieksime su Jumis dar iki sąskaitos išankstiniam apmokėjimui pateikimo ir aptarsime prekių pristatymo galimybes.
7. Prekės pateikiamos pagal EXW Incoterms 2010 sąlygas. Tačiau taip pat galime išsiųsti prekes Jūsų nurodytu adresu. Jei pageidaujate prekių siuntimo, pažymėkite apie tai prekių užsakymo metu papildomame lauke.
8. Kainos, nurodytos elektroninėje parduotuvėje yra orientacinės. Pardavėjo įsipareigojimu, tame tarpe ir kainos patvirtinimu, yra laikoma tik sąskaita išankstiniam apmokėjimui. Visos kainos nurodytos be PVM.

Jei užsakymo formavimo metu iškiltų neaiškumų ar klausimų, mūsų specialistai mielai atsakys į visus klausimus tel. +370 683 52 009. Dėkojame už pasitikėjimą mūsų bendrove.

FUGGER Joint Stock Company
Rodūnios kelias 11
Vilnius LT-02189,
Lithuania

Тел. +370 683 52  009
Тел. +370 646 54  868
Тел. +370 670 19  247
skype: fugger.jsc
info@fugger.lt


kodas QR:

© 2019 Fugger, UAB. Visos teisės saugomos. sukurė  sukurė Artogama